Jízdní řády pro regionální autobusové linky v oblasti Přeloučsko
Společnost Umbrella City Lines zajišťuje od 12. června 2022 regionální autobusové linky v oblasti Přeloučska v Pardubickém kraji. V tomto článku najdete všechny jízdní řády pro tuto lokalitu.
Trasa Chrudim–Pardubice
Trasa Chrudim–Ostřešany–Pardubice
Trasa Chrudim–Pardubice–Rybitví
Trasa Chrudim–Pardubice–Třebechovice p. Oreb. –Opočno–Dobruška–Deštné v Orl. h.
Trasa Pardubice–Stéblová –Staré Ždánice–Osice–Dobřenice
Trasa Pardubice–Heřmanův Městec –Prachovice–Seč–Třemošnice–Běstvina
Trasa Pardubice–Choltice–Heřmanův Městec–Sovolusky
Trasa Pardubice–Čepí–Heřmanův Městec–Vápenný Podol–Seč
Trasa Pardubice–Lázně Bohdaneč–Rohovládova Bělá–Chlumec n. Cidlinou
Trasa Přelouč–Lázně Bohdaneč–Dolany–Staré Ždánice–Hradec Králové
Trasa Přelouč–Kladruby n. L.–Labské Chrčice–Hlavečník
Trasa Přelouč–Újezd u Přelouče–Chlumec n. Cidlinou
Trasa Řečany n. L.–Chvaletice–Zdechovice–Přelouč–Pardubice, Staré Čívice
Trasa Přelouč–Valy
Trasa Přelouč–Jankovice–Semtěš–Podhořany u Ronova n. D.–Lipoltice–Přelouč
Trasa Přelouč–Jedousov–Choltice–Svinčany–Heřmanův Městec
Trasa Přelouč–Újezd u Přelouče–Strašov–Rohovládova Bělá
Trasa Přelouč–Lázně Bohdaneč–Přelovice–Rohovládova Bělá–Dobřenice–Syrovátka
Trasa Pardubice–Úhřetická Lhota–Dašice
Trasa Pardubice–Seč–Hlinsko–Proseč–Litomyšl–Polička